Generator diesel KS 11-2DE ATSR

13 399,00 zł
  • Moc maksymalna : 8 kW
  • Moc nominalna: 7,5 Kw
  • Rodzaj silnika:  Dieslowski 1-cylindrowy, 4-suwowy, chłodzony powietrzem
  • Napięcie: 1 x 16 A / 1 x 32 A
  • Poziom hałasu: 88 dB
  • Ciężar : 216 kg
  • GWARANCJA : do 2 lat
Ilość

Dostawa w ciągu 7 dnijeśli produkt jest dostępny na magazynie producenta

MARKOWE SILNIKI

Silniki dla generatorów diesla, jak i dla urządzeń benzynowych, produkowane są na licencji DIMAX Int. GmbH i oznakowane wytłoczonym w metale logo. We wszystkich modelach zapas mocy silnika w stosunku do alternatora pozwala wydać zadeklarowane napięcie i utrzymywać stabilność w pełnym zakresie napięć. Wszystkie silniki są testowane przez długą ciągłą pracę, później zostają zdemontowane i zbadane pod kątem wykrycia i usunięcia usterek. Każdy silnik i każdy generator ma indywidualny numer seryjny, co pozwala nam kontrolować jakość produkcji i obsługi serwisowej. Silniki spełniają wszystkie międzynarodowe i europejskie standardy jakości, oszczędności i ekologii w tym najnowszą normę emisji spalin EURO V.

INNOWACYJNY SYSTEM ZMIANY FAZ VTS

Uniwersalne generatory 2 w 1 – z unikalnym systemem przełączania faz VTS (Voltage Transfer Switch), co pozwala wykorzystać jeden generator jako jedno (230V) i trójfazowy (400V) praktycznie bez utraty mocy. Każdy tryb ma własną automatyczną ochronę.

SUPER SILENT

Modele Super Silent (z maksymalną mocą na jednym cylindrze) posiadają zaawansowany system tłumienia hałasu dzięki podwójnemu tłumikowi, który zapewnia minimalny poziom hałasu Lpa (7m) 64 dB nawet przy maksymalnych obciążeniach. Dzięki dwukomorowej konstrukcji obudowy, modele posiadają polepszony układ wentylacji, co znacznie wydłuża żywotność urządzenia.

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA ATS

Generator ma możliwość podłączenia systemu ATS (automatycznego załączania rezerwy). Wejście do ATS posiada 5-pinowe gniazdo, co nie ogranicza w wyborze systemu załączania rezerwy.

ZWIĘKSZONA ŻYWOTNOŚĆ SILNIKÓW

Generatory serii Heavy DUTY nadają się do wykorzystania nie tylko jako rezerwowe źródło zasilania, ale i do długotrwałej pracy. Żywotność silników przekracza 3000 motogodzin, co jest potwierdzone wielopoziomowymi i wielogodzinnymi testami oraz gwarancją. Oczywiste jest to, że silniki mają tak wysokie wskaźniki wydajności przy prawidłowej eksploatacji i wymaganej konserwacji.

WYGODNY, ERGONOMICZNY PANEL STEROWANIA

Wygodny ergonomiczny panel starowania pozwala z łatwością zarządzać całym urządzeniem i nie wymaga dodatkowych umiejętności. Nowoczesny inteligentny wyświetlacz LED pokazuje ilość przepracowanych godzin, częstotliwość i napięcie. Informacje na wyświetlaczu pomagają prawidłowo ocenić obciążenie na urządzenie.

PODGRZEWANIE PRZEDSTARTOWE (PREHEATER)

Generatory serii HEAVY DUTY wyposażone są w funkcję przedstartowego podgrzewania (preheater), dzięki któremu można uruchomić generator w zimowych porach roku bez zbędnego wysiłku.

OBUDOWA

Wielosezonowa, wyciszona, antywandalowa obudowa zapewnia skuteczną ochronę agregatu oraz przedłuża termin jego eksploatacji. Obudowa zawiera uchwyty i koła transportowe dla łatwego transportu.

KOŁA TRANSPORTOWE

Obudowa generatora jest wyposażona w 4 kola transportowe umożliwiające łatwe przemieszczanie agregatu.

Napięcie, V 230
Moc maksymalna, V 8.0
Moc nominalna, V 7.5
Częstotliwość, Hz 50
Prąd, A (maks) 34.78
Gniazdka 1x16A, 1x32A
Pojemność zbiornika paliwa, l 25
Wyświetlacz LED Licznik motogodzin, częstotliwości, woltaż
Poziom hałasu Lpa (7m)/Lwa, dB 64/88
Wylot 12V, A 12/8.3
Model silnika KS 690HD
Rodzaj silnika Dieslowski 1-cylindrowy, 4-suwowy, chłodzony powietrzem
Moc wyjściowa, KM/kW 15.0/11.03
Pojemność zbiornika oleju, l 2.1
Pojemność silnika, cm3 668
Regulator napięcia Inteligentny AVR system
Uruchomienie Elektro
Współczynnik mocy cosφ 1
Akumulator, Ah 36
ATS wejście +
Podgrzewanie przedstartowe +
Wymiary netto (DxSxW), mm 1100x600x750
Wymiary brutto (DxSxW), mm 1150x650x850
Waga netto, kg 216
Waga brutto, kg 230
Stopień ochrony IP23M
KS11-2DEATSR

Arkusz danych

Zasilanie
Spalinowe diesel
Moc
do 10 kW
Typ
Stacjonarne
Rozruch
Elektryczny
Producent
Könner & Söhnen

Akcesoria

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Albo Resetuj hasło