Kosiarka Bębnowa Stella PRO VARIO 58cm B&S 875 4-nożowa

6 689,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-5 dni
  • Moc znamionowa silnika: 3.23 Kw
  • Ilość noży : 4
  • Producent silnika: Briggs & Stratton Seria 875
  • Napęd: Tak
  • Metody koszenia: koszenie
  • Pojemność kosza: Brak
  • Szerokość koszenia: 58 cm
  • Wysokość koszenia: 35 mm
  • Regulowana predkość
  • Ciężar: 58 kg

Kosiarka bębnowa Stella PRO VARIO 58cm B&S 875 4-nożowa

Kosiarka bębnowa o szerokości koszenia 58 cm z silnikiem Briggs and Stratton i 4 nożowym układem koszenia jest wyjątkowo trwałą maszyną używaną do koszenia najróżniejszej roślinności. Kosiarki bębnowe Motor Jikov to wyprodukowane w Czechach proste, ale zarazem bardzo solidne maszyny. Jeżeli potrzebujesz twałej, niezawodnej kosiarki do koszenia wysokiej trawy to jest to idealny wybór dla Ciebie.

Kosiarka bębnowa Motor Jikov STELLA PRO VARIO przeznaczona jest przede wszystkim do koszenia wysokich traw na pokos, na dużych, zaniedbanych terenach. Kosiarka wyposażona jest w mocny silnik Briggs&Stratton Seria 875.  Posiada prostą i solidną konstrukcję zapewniając bezpieczeństwo i zywotność. Cztery uchylne noże osadzone są na bębnie z elementami wzmacniającymi.

Kosiarka bębowa - regulowana prędkość robocza

Kosiarka bębnowa STELLA PRO VARIO przez zastosowanie specjalnej przekładni w kapieli olejowej jest bardzo łatwa w prowadzeniu, a tzw. wolne koło pozwala na manewrowanie kosiarką przy włączonym napędzie, co znacznie poprawia komfort pracy i zmniejsza porzebną siłę użytkownika. Model PRO VARIO posiada regulowana prędkość roboczą co w znacznym stopniu zwieksza komfort użytkowania. 

Kosiarki bębnowe

Specjalny profil dysku dolnego dopasowuje się do koszonego terenu. Duże pompowane koła z bieżnikiem choinkowym, pozwalając na pracę na stoku lub nierównym i miękkim terenie. Kosiarka może być używana również wszędzie tam gdzie skoszona trawa jest potrzebna do dalszego wykorzystania np. w hodowli, na siano itp. Kosiarka posiada wiele unowocześnień technologicznych, które pomagają w codziennej pracy np.: oddzielne dźwignie załączania napędu jazdy i układu roboczego, co umożliwia bezpieczne przemieszczanie się kosiarki pomiędzy terenami do koszenia. 

Motor Jikov
0105316SPV_875

Arkusz danych

Napęd
Z napędem
Szerokość koszenia
Od 53 cm
Producent silnika
Briggs & Stratton
Rodzaj
Do wysokich traw
Zastosowanie
Półprofesjonalne
Producent
Motor Jikov

Akcesoria

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Albo Resetuj hasło